Ve Karşınızda The Elder Scrolls 6!


Geldi geldi


E3 2018 devam ederken bu etkinlik kapsamında pek çok firma yeni oyunlarının duyurusunu yapmakta. Bunlardan birisi ise hiç şüphesiz Bethesda. Yıllarca beklenen ve neredeyse Half Life 3 yılan hikayesine döneceğini düşünmeye başladığımız The Elder Scrolls 6 nihayet duyuruldu.

Yapımcı firma oyun hakkında net bir bilgi vermekten kaçındı ve önümüzdeki ayları işaret etti. The Elder Scrolls 6 için kısa bir fragman yayınlandı ve fragmanda da çok fazlaşey gözükmüyor. Açıkçası yıllardır serinin 5. oyunu olan Skyrim oynayan o masum kalpler artık büyük bir heyecan ile bekleyişe geçmiş durumda.

The Elder Scrolls VI (6) için herhangi bir çıkış tarihi de verilmedi. Fakat bekleyişin uzun sürebileceğini söyleyebilirim zira oyun henüz prodüksiyon aşamasında ve gelecek nesil için çıkması bekleniyor. Yani temi bir kaç yılı var… 🙁 Hemen aşağıdan fragmanı izleyebilirisiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir