Windows 10 1903 Mayıs 2019 Güncellemesi İndir


Nisan ayında gelmesini beklediğimiz fakat çeşitli yaşanan sorunlardan dolayı mayıs ayına sarkan Windows 1903 güncellemesi şuanda indirilebilir durumda.

Kullanıcılar güncellemeyi Windows Update üzerinden indirebilirler.

Yukarıdaki bulunan görseldeki gibi yeni versiyonu alamayan ve “Güncelsiniz” yazan kullanıcılar ise aşağıdaki adımları takip ederek windows 10 1903 güncelleyebilirler.

Öncelikle https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10/ adresini ziyaret ederek windows 10 güncelleme aracını indirmeniz gerekiyor.

İnen Windows güncelleme aracını çalıştırın. Daha sonra şimdi güncelle ve ilerle butonlarına basarak güncellemenin inmesini bekleyin.

Güncelleme bilgisayarınıza yüklemeye hazır olunca sizden bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenecek.

Bu işlemden sonra bilgisayarınız birkaç defa yeniden başlatılacak ve en son masaüstüne geri geldiğinizde böyle bir ekranla karşılaşacaksınız.


Dijitaller'in Sunucu ve Ağ altyapısını kuran, düzenleyen. Genel olarak teknoloji ve bilim ile uğraşmayı severim . Detaylı bilgi için https://ahmetozer.org. Lütfen sorularınızı Dijitaller.com Yorumlar veya Twitter üzerinden iletin.

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Abi cevap verirsen sevinirim, şimdi ben WIN 10 güncellenme yardımcısıyla işlemi yaptım (Bir az uzun sürdü o işlem) ardından da oAyarlardan güncelleştirme mi yapmam gerekiyor?
    Eğere gerekiyorsa, o da mı uzun zaman alıcak??

    Şimdiden teşekkür ederim. İyi bayramlar …