Adele'in Hello Klibi YouTube'da Gangam Style'ın Rekorunu Kırdı


Uzun bir aradan sonra karşımıza 25 isimli albümü ile çıka gelen Adele, rekorlara ve ödüllere doymuyor.  Grammy ödüllü sanatçı 25 isimli albümünün çıkış haftasında 3 milyondan fazla satmış ve Billboard listelerinde haftalarca Hello şarkısı ile ilk sırada kalmıştı.
Adele şimdide popüler içerik sağlayıcısı YouTube’da Hello şarkısıyla 1 milyar izlenmeyi geçti ve bunu çok kısa sürede başararak PSY- Gangam Style’ı geçti. Sadece 87 günde 1 milyar izlenmeye ulaşan Hello şarkısı YouTube tarihinde en hızlı 1 Milyar barajını geçen video oldu. Gangam Style bu rakamı 158 günde geçmişti, şimdilerde ise 2.5 Milyar izlenmeye ulaşmış durumda.
Bu durum YouTube’un gücü bizlere gösteriyor. Sadece oyun videoları ile gündemde olmadığı gösteren YouTube ayrıca müzik kanadında da elinin güçlü olduğunu gösteriyor. Bakalım  Adele, Hello ile Gangam Style’ı geçebilecek mi?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir