Deadpool 2'den Yeni Harika Fragman Geldi!


Beklemiyorduk seni çılgın

Deadpool’un ilk filminden artık size bahsemeye veya kendisini anlatmaya gerek duymuyorum. Onu biliyorsunuz, tanıyorsunuz. Evet, Deadpool 2 ise 18 Mayıs’da vizyona girecek.
Kısa bir süre önce hiç beklenmedik bir şekilde yayınlanan Deadpool 2 fragmanı adeta ateş ediyor diyebiliriz. Geçtiğimiz gün Deadpool 2 için yeni bir poster yayınlanmıştı ancak bu fragman gerçekten yeni filmin bizlere yine eğlenceli ve aksiyonlu olacağını adeta gösteriyor. Zira daha fragmanın başında efektin unutulmasına yapılan atıf ve Deadpool’un devreye girerek bir oyuncak kavgasını bizlere göstermesi bunlara bir işaret diyebiliriz.
Fragmanın adından da anlaşılacağı üzere konusu CableJosh Brolin‘i canlandırdığı Cable’ın doğuştan telepatik ve telekinetik güçleri vardır. Telepati gücüyle zihin okuyabilir, telekinetik gücüyle uçabilir, ışınlanabilir, usta nişancıdır, koruyucu güç kalkanları oluşturabilir. Cable’ın tekno-organik sol kolu sağ kolundan çok daha güçlüdür. Sağ gözü de ona kızıl ötesi görüş sağlar.
Fragmanda ayrıca daha önce açıklanmayan bazı karakterler de gördük. Şimdilik kim olduklarını bilemiyoruz. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise ikinci filmde Morena Baccarin (Venessa), T.J. Miller (Weasel), Josh Brolin (Cable), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead ), Zazie Beetz (Domino), Leslie Uggams (Blind Al ), Karan Soni (Dopinder) ve Stefan Kapicic (Colossus) gibi isimlerin Deadpool’a eşlik edeceğini görüyoruz. Ve son olarak elbette Deadpool’u Ryan Reynolds canlandıracak.
Fragman aşağıda.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir