Henry Cavill, Netflix’in The Witcher Başrolünde!


OMG


Netflix tarafından hazırlanma aşamasında olan The Witcher dizisinin başrolündeki dev isim belli oldu. Superman başta olmak üzere, The Tudors, The Man from U.N.C.L.E. ve Mission: Impossible Fallout gibi filmlerde kendini gösteren Henry Cavill, dizinin başrolünde olacak.

The Witcher esasında bir oyun serisi, en sevilen oyun serilerinden. CD Projekt RED ‘in ellerindne çıkan bu oyun şimdilerde Netflix’in dizisi oluyor. Henry Cavill ise oyunun ana karakteri olan Rivialı Geralt‘ı canlandıracak. Dizinin hikayesi, oyunun da kaynak aldığı Andrzej Sapkowski‘nin kitaplarından uyarlanacak.

Dizinin senaristi ise Daredevil, The Defenders‘den tanıdığımız Lauren S. Hissrich üstlenecek. İlk dört bölüm ise Game of Thrones’un yönetmenlerinden Alik Sakharov yönetecek.

The Witcher, yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış Geralt of Rivia adındaki bir canavar avcısı hakkında fantezi dünyasında geçen bir hikaye, roman konumunda. Geralt’ın Yol’u bir süre sonra bir cadı ve prenses ile kesişecek. Canavarların ve ve canavarlardan daha kötü insanların olduğu kıtada hayatta kalmaları için birlikte hareket etmeleri gerekiyor.

Henry Cavill, Geralt’ı canlandıracak fakat henüz diğer önemli karakterlerden Yennefer, Triss ve Ciri’yi kimin canlandıracağı belli değil. Fakat haberimizin kaynağının aktardığına göre Yennefer’i Eva Green, Triss’i ise Jessica Chastain’in canlandırabileceği söyleniyor. Tabi bu söylenti gerçeğe dönüşürse… Buraları inletirim…

The Witcher, 8 bölümlük mini dizi halinde çıkacak ancak şimdilik yayın tarihi belli değil. Fakat tahminler 2020’yi işaret ediyor.

#Kaynak; Forbes


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir