Apple'dan Dwayne Johnson ve Siri Filmi Geldi


Evet, bildiğimiz Siri…

Söz konusu Apple olunca ondan film yapmak için elinizde sadece Steve Jobs bulunmuyor. Artık Apple’ın sanal asistanı Siri de kendi filmiyle adımı sinema dünyasına atıyor. Üstelik ve yolculuğunda ona Dwayne Johnson eşlik ediyor.
Dwayne Johnson bildiğiniz gibi bir süre önce People dergisi tarafından yaşayan en seksi erkek olarak ödüllendirilmişti. Kariyerine güreşçi olarak başlayan ve The Rock unvanıyla tanınan Dwayne Johnson, oyunculuk becerileriyle son yıllarda kendisini ön plana çıkarmayı başardı. Siri ise herkese yardım etmeye çalışan, kahraman asistanımız. Onu tanıyoruz.
Apple tarafından resmi YouTube kanallarında yayınlanan The Rock x Siri Dominate the Day adlı kısa filmde Siri, kendisine yöneltilen soruları film boyunca cevaplamaya çalışıyor. Tabi bu kısa filmin, bir filmden ziyade daha çok reklam olduğunu herhalde belirtmeme gerek yok. Her neyse, kısa filmin tamamı aşağıda, iyi seyirler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir