Asus ZenFone 3 Özellikleri Göründü, Snapdragon 820 Var


Asus ZenFone 3 özellikleri ve teknik detayları tanıtıma bir kaç gün kala ortaya çıktı. Şuana kadar karşımızda orta seviye özelliklere sahip olacak bir seri bekliyorduk ancak yeni gelen bilgiler ZenFone 3’ün oldukça güçlü olacağını bizlere gösteriyor zira GFXBench testinde ortaya çıkan ZenFone 3’ün özellikleri arasında Snapdragon 820 göründü.
30 Mayısta Computex 2016 fuarında tanıtılacak olan ZenFone 3 serisi önceki sızıntılar ve firmanın paylaştığı videolardan da anlaşılacağı üzere üç cihazı barındırıyor. ZenFone 3, Asus Zenfone 3 Deluxe (5”) ve Asus Zenfone Max (5.9”) olarak belirtilen cihazlarda asıl model ZenFone 3 olacak ki sızıntısı ortaya çıkanda o.zenfone 3
Ortaya çıkan bilgiler gösteriyor ki ZenFone 3’te 5.5” Full HD ekran bulunacak. Bu ekranın altında ise 2.1GHz hızında çalışan Snapdragon 820 yongası ve Adreno 530 grafik birimi yer alıyor. 4GB RAM ve 32GB depolama alanının eşlik ettiği modelde depolama microSD kart ile 128GB’a kadar arttırılabilecek.
Kamera tarafında 23MP ana kameraya ve ön tarafta 8MP çözünürlüğünde selfie kamerasını barındıran ZenFone 3, Android 6.0.1 ile ön yüklü gelecek. Metal gövde ve parmak izi okuyucusuna sahip olacak cihaz için şimdilik sadece beklemememiz gerek.
gfx


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir