Asus ZenFone 5 Ön Siparişe Özel Fiyatıyla Türkiye’ye Geldi!


Dolar her şeyi dolduruyor


Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtıldıktan sonra ülke ülke satışa sunulan Asus ZenFone 5, şimdi Türkiye’de.  Resmi olarak ülkemize gelen telefon ise ön siparişe açılmış durumda.

Asus, ZenFone 5’i ön siparişe kuru kuruya açmadı zira ön sipariş verenlere güzel bir indirim yapıyor. Normal Türkiye fiyatı 2.299 TL olarak belirlenen Asus ZenFone 5’in ön siparişe öze fiyatı ise 1.999 TL. Tasarım noktasında modayı takip eden ZenFone 5, esasında orta seviyeye hitap eden bir model.

6.2 inç 2246 x 1080 piksel çözünürlüklü 19:9 formatında Super IPS LCD ekrana sahip olan cihaz Snapdragon 636 , 4 GB RAM, microSD destekli 64 GB depolama alanı ve 12MP + 8MP çift arka kamera ile birlikte geliyor. Açıkçası ön sipariş fiyatını göz önüne aldığımızda iyi bir tercih olabilir diyebilirim. Telefon hakkında daha fazla detaya BURADAKİ yazımıdan ulaşabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir