Windows Phone Recovery tool


Merhaba dijitaller.com kullanıcıları bu günkü rehberimizde windows phone işletim sistemli telefonumuzda bilgisayar üzerinden formatın nasıl atıldığını anlatacağız. Neden bilgisayar üzerinden derseniz Beta sürümlerden resmi sürümü geçmek için yada işletim sisteminden kaynaklanan herhangi bir problem yüzünden telefonun açılmaması.
Yapılması gereken oldukça basit ilk olarak telefonumuzun bataryasının %100 dolu olduğuna emin olun . Format işlemini yaparken telefonun veya bilgisayarın kapanması telefonun brick olmasına neden olabilir . USB kablonuzun bilgisayara ve telefona sıkıca takılı olmasına dikkat edin. Tüm sorumlulukları kabul ediyorsanız işleme başlayabiliriz 🙂

1
 

  • Telefonu bağladıktan sonra otomatik olarak algılamasını bekleyin.

2
 

  • Telefonu algıladıktan sonra Yükle butonuna basınız.

3
 

  • Onay penceresindeki şartları kabul ediyorsanız onay Devam butonuna basın.

4
 

  • İnternet üzerinden telefonumuz için en son indirebilir rom indirmesini bekleyeceğiz . İndirme süresi internet bağlantınıza göre değişebilir.

5
 

  • Yazılım indikten sonra telefonunuz yeniden başlatılacak ve kırmızı rom yükleme ekranı çıkacak . Bilgisayar kısmında ise Lumia Software Recovery Tool Yazılım yükleme moduna geçecek. Yükleme süresi genelde 10-15 dk sürer.

6install6
 
 

  • En son firmware yüklendikten sonra telefondan onay sinyali bekleniyor. Bu ekranda sim kartınızın pin i var sim pininizi giriniz.

7
 

  • Onay sinyali geldikten sonra yapılan işlemlerin bildirim ekranı gelecek.

8
 
Bir sonraki rehberimizde görüşmek üzere 🙂


Dijitaller'in Sunucu ve Ağ altyapısını kuran, düzenleyen. Genel olarak teknoloji ve bilim ile uğraşmayı severim . Detaylı bilgi için https://ahmetozer.org. Lütfen sorularınızı Dijitaller.com Yorumlar veya Twitter üzerinden iletin.

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Howdy! I basically would like to give a huge thumbs up for the good data you’ve got here on this post. I will probably be coming once again to your weblog for far more soon. bkfekcadgdab