Bilgisayar Toplama Sihirbazı Ve Detaylarıyla ITOPYA


Hepinize merhaba,
Bugünkü yazımızda sizlere itopya.com’dan bahsetmek istiyoruz. IT sektöründe boy gösteren bir perakende zinciri ve e-ticaret oluşumu olan itopya, son tüketici ve kurumsal tüketicileri odağına alarak sektörde liderliği hedeflemekte. Sahip olduğu avantajlı fiyatlar ile bu hedefe ulaşmaması içten bile değil.

Bilgisayar Toplama Sihirbazı İle Sistem Toplamak Çok Kolay

Elbette İtopya’yı diğer benzer oluşumlardan ayıran tek fark bu değil. Misyon olarak müşteri memnuniyetine odaklanan firma, basit ve anlaşılır web sitesi arayüzünde rahat bir deneyim sunuyor. Bilgisayar parçalarından tutun da Network birimlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan itopya, özellikle “Kendin Topla” kısmı ile sistem toplamanın zorluğunu minimuma indiriyor ve satın aldığınız tüm parçaları evinize kadar zahmetsiz bir şekilde ulaştırıyor.

Öyle ki, bu bölümde toplamak istediğiniz sistemi kafanız karışmadan bulabilmek mümkün. Sıfırdan bir sistem toplamak isteyen ancak pek bilgisi olmayan biri bile, bilgisayar toplama sihirbazı aracılığıyla gayet güzel bir sistemi inşa edebilir. Çünkü sistem size, seçtiğiniz işlemci ile uyumlu anakartı, seçtiğiniz anakart ile uyumlu diğer bileşenleri listeliyor ve hemen sağ tarafta ise seçtiğiniz ürünlerin toplam fiyatını gerçek zamanlı olarak gösteriyor.

Kendi denemem ile sadece 5 dakikada oldukça dengeli orta seviye bir  oyun sistemini bu sihirbaz aracılığıyla toplayabildim. Herhalde bu örnek, sistemin ne kadar basit ve anlaşılır olduğunu göstermeye yetmiştir.
Açıkçası mutlaka sitelerini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız Kadiköy Acıbadem’de ki mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Bu arada İtopya sık sık güzel kampanyalar da yapıyor. Hali hazırda Bahar Kampanyası aktif durumda ve gaming ürünlerde de güzel indirimler söz konusu, bir bakın deriz.

itopya.com
Facebook
Twitter


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir