Giriş Seviyesi Galaxy On5 ve Galaxy On7 Göründü!


Samsung’u son bıraktığımızda yeni telefonlar üzerinde çalışıyordu. Şimdiki haberimizde ise firma resmi web siteleri üzerinden kısa süreliğine Galaxy On5 ve Galaxy On7 akıllı telefonlarını resmiyete döktü. Giriş seviyesi özellikler ile donatılan modeller bütçesi dar olan kullanıcılar için tercih edilebilir.
Samsung-Galaxy-On5
Kısa süre içerisinde içerisinde duyurularının yapılması beklenen cihazların teknik detayları ise birbiri ile benzer durumda. Galaxy On5, 5” HD TFT LCD ekran, dört çekirdekli 1.3GHz Exynos 3475 işlemci, Mali-T720 grafik birimi, 1.5GB RAM, 8GB arttırılabilir depolama alanı, 2600 mAh batarya ve son olarak arka yüzde 8MP ön yüzde ise 5MP kamera özellikleri ile donatılmış.
samsung-galaxy-on5-800
Galaxy On7 ise donanım bazında kardeşine oldukça benzer yapıda. Ancak Galaxy On7, 5.5” HD ekran, 13MP arka kamera ve 3000 mAh batarya özellikleri ile kardeşinden ayrılıyor. Her iki cihazda Android 5.1 Lollipop ile gelirken Galaxy On5 155$, Galaxy On7 ise 200$ fiyatlandırmalara sahip olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir