Çerçevesiz HTC U11 Plus Söylentileri Gündemde


Çerçevesiz

Bir süre önce 1.1 Milyar Dolar karşılığında telefon bölümü ve patentlerini Google‘a satan HTC, hali hazırda zaten bir amiral gemisi üzerinde çalıştıklarını  onaylamıştı. Yeni gelen bilgiler ise bizlere sözü geçen telefonun HTC U11 Plus olabileceğine işaret ediyor.
Genellikle güvenilir yayınlarıyla bilinen Fransız Frandroid‘in haberine göre firma, Kasım ayında üst seviye telefonunu duyurabilir. Söylentiler bu telefonun U11 Plus olduğunu belirtiyor. Ayrıca HTC telefonlarda gördüğümüz ve genel standardın dışında kalın çerçevelerin bu telefonda olmayacağı belirtiliyor. Dahası ”neredeyse çerçevesiz” ibaresi vurgulanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Google, HTC’nin Telefon Bölümünü 1.1 Milyar Dolara Satın Aldı

5.99 inçlik büyükçe bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz U11 Plus, LG G6 ve V30 modellerinde gördüğümüz 18:9 ekran görüntü oranına sahip olacak. 1440 x 2880 çözünürlüğündeki bahsi geçen bu ekrana Snapdragon 835 tarafından desteklenecek. Telefonda ayrıca 4/6 GB RAM, 64/128 GB dahili depolama, 12 MP arka, 8 MP ön kamera ve suya-toza dayanıklılık gibi özellikler bekleniyor.
Açıkçası HTC’den çerçevesiz bir telefon söylentileri bizleri heyecanlandırmaya yetti. Umarım kaliteli tasarımın yanında rakiplerine göre daha uygun bir fiyat ile karşımıza çıkarlar. Telefon pazarında daah fazla marka demek daha fazla rekabet demek. Normal şartlarda rekabet, fiyatların hızlıca yükselmemesini sağlar.
#Kaynak; PhoneArea
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir