Çift Kameralı Samsung Galaxy J7+ Geliyor


2017’nin modası çift kamera

Samsung, ilk çift kameraları telefonu olan Note 8’i zaten bir süre önce resmen tanıtmıştı. Fakat  firma çift kamera özelliğini sadece amiral gemisinde tutmayı planlamıyor. Yeni gelen bilgiler gösteriyor ki çift kamera kurulumu firmanın alt sınıfta yer alan telefonlarına da gelecek.
Tayland kaynaklı sızıntıya göre Galaxy J7+ (Galaxy J7 Plus) olarak adlandırılan telefon Samsung’un ikinci çift kameralı telefonu olmaya aday. Slayt görselleri sızdırılan telefonun arka tarafında 13MP f/1.7 ana kamera ve  5MP f/1.9 ikinci kamera yer alacak. Note 8’de gördüğümüz Live Focus portre modu bu telefonda da olacak. Cihazın ön tarafında ise 16 MP’lik özçekim kamera bulunmakta.

Bir de henüz sadece İngilizce ve Korece dillerini destekleyen Bixby bulunuyor. Bunların dışında tasarımsal açından Galaxy J7+, büyük oranda J7 2017’ye benzemekte. Telefonun diğer detaylarına baktığımızda ise bizleri 5.5 inçlik Full HD AMOLED ekran, 8 çekirdekli Exynos 7870 Octa, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir depolama ve 3000mAh batarya karşılıyor.
Galaxy J7+, yakında Tayland’da çıkışını yapacak. Fiyat konusunda bir bilgi bulunmamakta. Telefon muhtemelen diğer pazarlara da gelecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir