Çin'de iPhone SE Ön-Sipariş Sayısı 3.4 Milyona Ulaştı


Geçtiğimiz 21 Mart gününde gerçekleşen Apple etkinliğinde iPhone SE tanıtılmıştı. Küçük ekranlı telefonlara dönüş furyasını başlatan Apple, genelde 4 inçlik telefonlarda görmediğimiz güçlü donanımları yeni çıkardığı bu modele gayet başarılı bir şekilde entegre etmişti. Güçlü fakat küçük ekranlı telefon arayanlar için alternatifi olmayan bir telefon çıkarmayı başarmıştı. Bugünse sizlere ilginç bir haber sunmak istedik. CNBC kaynaklarından aldığımız habere göre, Ön siparişe çıkan iPhone SE’ye Çin’de oldukça büyük rağbet var. Telefonun piyasaya çıkmasının ardından daha bir hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, Çin’de iPhone SE ön sipariş sayısı 3.4 milyona ulaşmış durumda. Bunun yanı sıra, en çok sipariş edilen modelin rengi ise Gold. Ayrıca birçok kişinin tepkisini çeken Rose Gold renginin de çok ciddi oranda tercih ediliyor olması bir hayli şaşırtıcı.
Apple’ın yeni telefonu iPhone SE ve renkleri hakkındaki düşüncelerinizi, yazının altında bulunan yorum kısmından bizlere ulaştırabiliriz.
CNBC Kaynağı


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir