Darksiders 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı


Be Fury


Darksiders 1 ve 2 oyunlarını muhakkak oynayanınız vardır ve muhtemelen çok iyi birer oyun olmasalar da enteresan bir şekilde kendilerini sevdirebilmiş nadir yapımlar arasındalar. Her neyse, konumuza dönecek olursak Darksiders 3‘ün çıkış tarihi bir süre önce Microsoft Store’da ortaya çıkmış oldu.

Serinin üçüncü oyunu olan Darksider 3, Gunfire Game tarafından geliştiriliyor ve THQ Nordic tarafından dağıtımcılığı üstleniyor. Oyunun çıkış tarihi 27 Kasım olarak ortaya çıkmış durumda ancak söylemekte fayda var bu firmanın henüz onaylamış olduğu bir bilgi değil.

THQ Nordic, Darksiders 3’ü aslında geçtiğimiz yıl Mayıs ayında duyurmuştu. Enteresan bir şekilde E3 etkinliğini pas geçen firma yüksek ihtimalle gelecek ay Gamescom’da tam boy yer alacak ve oyun hakkında çok daha detaylı bilgi ve oynanış görüntülerine kavuşacağız. Seriye aşina olanlar temel konuyu biliyorlardır ancak bir daha özetleyelim. Mahşerin Dört Atlısı (War, Death, Fury ve Strife), iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi tekrardan sağlamak için görev alıyor. İlk oyunda War, ikinci oyunda Death karakterlerini kontrol etmiştik şimdi sırada Fury var.

Fury, elindeki kırbacı, büyüleri ve çeşitli silahları kullanma yetenekleriyle güzel bir oynanış vaat ederken oyundaki nihai amaç ise Yedi Ölümcül Günah‘ı ve onların mistik bölüm sonu canavarını yok etmek.

Aşağıdan son olarak oynanış videosunu da izleyebilirsiniz ancak hatırlatalım bu video Aralık ayında yayınlandı.

(Bu arada God of War havasını siz de sezdiniz mi?)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir