Dev Tablet Galaxy View Artık Resmi


Kısa süre önce haberini yaptığımız Samsung Galaxy View tablet nihayet bugün resmiyete kavuştu. Dev ekranlı tablet ile film, video, medya ve çeşitli uygulamalar daha eğlenceli bir hal alacak çünkü arayüz en uygun biçimde optimize edilmiş. Ancak cihazın tasarımına baktığımızda amacının taşınabilirlikten çok evin bir köşesinde sabit olarak durmak daha doğrusu sadece evde kullanılmak olduğunu anlıyoruz. Zira arka tarafından ki stand ile bunu iyice pekiştiriyor.
samsung-galaxy-view-181-tablet-04
451.8 x 275.8 x 11.9 mm ebatlarına ve 2.65 kg (biraz ağır) ağırlığa sahip olan tablet 18.4” boyutunda ve Full HD ekran ile gelmekte. Android 5.1 işletim sisteminin çalıştığı cihazda 8 çekirdekli 1.6 GHz hızında çalışan Exynos 7580 yongası yer almakta. Grafik gücünü Mali-T720MP2 biriminden alan tablet, 2GB RAM, 32GB arttırılabilir depolama alanı ve 2.1MP kamera yetkilerine sahip.
Nano SIM kart, 4W gücünde stereo hoparlör ve 5700 mAh batarya gibi özellikler ile desteklenen Galaxy View’in ne zaman satışa sunulacağı veya fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.