Diego Costa, Instagram'da Yorum Rekoru Kırdı; ''Come to Beşiktaş''


”Come to Beşiktaş”

Beşiktaşlı taraftarlar sayesinde Diego Costa, Instagram’da yorum rekoru kırdı. Sosyal medyayı önemli bir güç şekline büründüren ve bunu oldukça iyi kullanan Beşiktaş taraftarı, (Pepe transferinde olduğu gibi) şimdi gözünü yıldız futbolcu Diego Costa’ya çevirmiş durumda.
Bir süredir ünlü futbolcunun Instagram hesabındaki son gönderiye ”Come to Beşiktaş” yorumunu atan taraftarlar geçilmesi güç bir rekoru kırmada Costa’ya yardımcı oldu. İnanılmaz bir flood çılgınlığının yaşandığı gönderi, an itibariyle 2.4 Milyon yoruma ulaşmış durumda ve hala artıyor.
Eğer aranızda hatırlayanınız varsa önceki rekor ünlü şarkıcı, oyuncu ve sanırım birazcık da yönetmen Selana Gomez’e aitti. Gomez’in rekoru ise sadece 1 Milyon 168 bin yorumdu. Beşiktaş’lı taraftarlar rekoru geçmekle kalmayıp iki katını bile geçmiş. Bununla birlikte Beşiktaşlı taraftarların bu çılgınlığı Reddit’te (1 2)bile duyulmuş durumda.
Diego Costa’nın transferi konusunda elbette Dijitaller olarak bir yorum yapmamız doğru değil, biz teknoloji sitesiyiz ancak söylenecek tek bir söz var; ”Come to Besiktas Costa”

Com meu Parceiro @petrosaraujo ??!!

A post shared by Diego Costa (@diego.costa) on


Not; Editör’de Beşiktaşlı. 🙂


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir