Eleştirmenler Star Trek Beyond'u Beğendi


Uzay ve bilim-kurgu filmi denince bir çok kişinin aklına hiç şüphesiz Star Trek geliyor. 2009 yılında yeni serisine başlayan Star Trek’in üçüncü filmi Star Trek Beyond, 26 Ağuston tarihinde beyazperdeye geliyor. Hayranları tarafından şimdiye kadar çıkan fragmanlarıyla pek beğenilmeyen Beyond, ilk gösteriminde oldukça olumlu tepkiler aldı.
Los Angeles’ta düzenlenen Star Trek Beyond erken gösterimine eleştirmenler ve basın mensupları katıldı. Film bittiğinde ise genel olarak görüşlerini paylaşan eleştirmenler, Star Trek Beyond’un gerçek bir Star Trek olduğunu ve beklenenden çok daha iyi olduğunu belirtiyor. Ayrıca bu filmin serinin ikinci filmi olan Star Trek Into Darkness’tan çok daha iyi olduğu da söylenenler arasında. Şahsen filmi sinemada izlemek için sabırsızlanıyorum, Star Trek hakkında sen neler düşünüyorsun?
Işınla beni Scotty


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir