FIFA 18 Oynanış Videosu Yayınlandı; Alex Hunter'ın Hikayesi Devam Ediyor!


Oyun severler mutlu, hem oyun hem de spor severler ise deliriyor! Karşınızda FIFA 18!

EA Play etkinliği kapsamında gösterilen FIFA 18 hakkında yeni detaylara kavuştuk. Evet, daha önceden oyunun ilk videosu yayınlanmıştı fakat o video oyun içi motor kullanarak oluşturulmuştu ve grafikleri ve oynanışı tam anlamıyla yansıtmaktan uzaktı.
Ancak, etkinlik kapsamında paylaşılan FIFA 18 videosu bizleri ziyadesiyle memnun etti diyebiliriz. Gösterilen yeni oynanış videosunda yeni özellikleri ve elden geçirilmiş mevcut özellikleri görüyoruz. Ek olarak FIFA 17’de hayatımıza giren ”The Journey” bölümündeki Alex Hunter ise bu oyunda da tekrardan dönüyor ki ben buna oldukça sevindim. Gerçekten güzel bir mod’du.
Bu arada, FIFA serisi artık Xbox ile olan partnerliğini sonlandırarak PlayStation tarafına geçiyor. Bu PlayStation sahiplerinin işine yarayacaktır. FIFA 18, 29 Eylül 2017’de  PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir