Galaxy Note 7 FE Çıkış Tarihi Onaylandı


Frankenstein

Samsung’un yenilenmiş Galaxy Note 7’sinin yenilenmiş hali olan Galaxy Note FE (Fan Edition) hakkında sizlere bir süredir bilgiler iletmekteydik. Temmuz ayında çıkacağını zaten tahmin ettiğimiz cihazın net çıkış tarihi de yanlışlıkla onaylanmış oldu.
Onay doğrudan Samsung tarafından gelmedi ancak LG’nin bir parçası olan nakliye kuruluşu LG UPlus tarafından ”yanlışlıkla” Galaxy Note FE‘ye ait olan poster paylaşıldı. Poster Korece ancak cihazın 7 Temmuz tarihinde satışa çıkacağı belirtiliyor. Ayrıca ürünün sınırlı miktarda olacağı da belirtilenler arasında. (Teşekkürler Google Translate)
6 Temmuza kadar ön siparişe açılacak olan Galaxy Note FE’nin yaklaşık olarak 400.000‘lik bir hacimde üretildiği tahmin ediliyor. Bununla birlikte Kore’deki mağazalarda da afişleri asılan modelin çıkış tarihi hakkında WSJ de 7 Temmuz tarihini işaret eden bir yazı yayınlamış durumda.
Galaxy Note FE’nin teknik açıdan Note 7’den tek farkı bu sefer ”patlamayan” 3.200mAh‘lık bataryaya sahip olması. Diğer tüm özellikler aynı. Fiyat konusunda kesin bir şey bilemiyoruz ancak Koreli kaynaklara göre cihaz 613 Dolar (700.000 Kore Wonu) fiyat etiketine sahip olabilir, yani pahalı.
Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir