Galaxy Note 7 Tekrardan Satışa Çıkabilir


Özet; Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7, bataryadan kaynaklı sorunlardan ötürü patlamaktaydı. Bunun üzerine firma tüm cihazları geri toplatmış, üretimi durdurma kararı almıştı. Olay Samsung tarihinin en büyük imaj zedelenmesi olarak kayıtlara geçmişti.
Yayınlanan yeni bir rapora bakacak olursak Samsung’un Galaxy Note 7 konusunda inat ettiğini görüyoruz. Öyle ki Galaxy Note 7’nin yenilenmiş halinin Haziran ayı gibi bazı ülkelerde satışa sunulacağı belirtiliyor. Raporda, cihazların kasasının yenilendiği ve pil kapasitesinin 3000-3200mAh seviyelerine çekildiği belirtilirken diğer her şeyin aynı kaldığı işaret ediliyor.
Yenilenmiş Galaxy Note 7’lerin ilk olarak Hindistan ve Vietnam’da satılacağı belirtiliyor. Fakat diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağını kullanıcıların yaklaşımı belirleyecek. 
Şahsen Samsung’un maliyet anlamında fayda sağlayacağını düşündüğü için bu konuda inat ettiğini düşünüyorum ancak imaj açısından daha kötü şeylerde doğurabilir. Ek olarak belirtmek gerekirki yenilenmiş cihazların fiyatları konusunda bir detay bulunmuyor ancak daha düşük bir fiyatla satılacağını öngörmek yanlış olmayacaktır.
Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir