Galaxy Note 8 Siparişi Verenlere Değerli Hediyeler Verilecek


Güzel hamle.

Samsung’un 4 gün sonra 23 Ağustos’ta resmen lanse edeceği Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak yanlışlıkla Samsung’un web sitesinde gösterilen Galaxy Note 8’in artık tasarımsal açıdan kesin olarak nasıl olacağını biliyoruz. Bununla birlikte yeni bir bilgi, telefonu alanlara hediye verileceğini söylemekte.
Güvenilir sızıntıları ile bilinen @evleaks’a göre Samsung, Galaxy Note 8’i ön sipariş ile alanlara değerli hediyelerden bir tanesini verecek. Hediyeler arasında piyasa değeri 150 dolar olan 256 GB microSD kart ile dönüştürülebilir kablosuz şarj cihazı ya da 180 dolar değerindeki Samsung 360 kamera hediye edilecek.

Tabi bu hamlenin asıl nedeni şüphesiz Note 7 faciası. Samsung böylece Note serisinin imajını düzeltmek ve güven aşılamak istiyor. Ayrıca Galaxy Note 8’in bataryası yeni 8 aşamalı güvenlik testinden geçiriliyor ve patlama gibi hatalar minimuma indiriliyor.

Diğer Galaxy Note 8 Haberlerimizde Telefonun Özelliklerini Öğrenebilirsiniz;
Buraya Tıklamanız Yeterli

Çok yakında tüm detaylar ile aranızda olacağız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir