Galaxy S7 ve S7 Edge Sızıntıları Durmuyor, Tüm Tasarım Gözler Önünde!


Merakla beklenen Galaxy S7 ailesi 21 Şubat tarihinde tanıtılacak. Samsung’un düzenleyeceği etkinliğe çok fazla kalmamışken cihazların hemen her şeyi sızdırıldı. Teknik özelliklerinden tutunda tasarımına kadar. Evlaks’ın yayınladığı görseller ise Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘în tasarım detaylarını daha net bir şekilde ortaya koyuyor.
galaxy s7 vs galaxy s6
Evan Blass yada diğer popüler adıyla @evlaks ın sızdırdığı görsellere bakacak olursak bir önceki Galaxy ailesine göre tasarımda çok fazla değişiklik görünmüyor. Ufak dokunuşların olduğu cihazlar büyük ölçüde S6 ailesine benziyor. (Ne yalan söyleyeyim aşağıdaki resime bakarsak fark göremedim)
galaxy s7 (1244 x 896)
Galaxy S7 Edge’e baktığımızda ekranın 5.5” olduğunu görüyoruz. Siyah, Gümüş ve Altın renk seçeneklerinin olduğu cihaz tasarımsal açıdan kıvrımlı kenarları nedeniyle daha çekici görünüyor. Galaxy S7 ailesi donanım bakımından bir hayli güçlü olacak. Exynos 8890 ve Snapdragon 820 yogası, 4GB RAM, 32/64GB depolama, 12MP arka ve 5MP ön kamera, suya ve toza dayanıklı yapı cihazların özelliklerinden bir kaçı.
galaxy s7 edge (1509 x 892)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir