GTA VI Haritası Belli Oldu


Tecrübeli firmanın yetkililerinden Leslie Benzies, altıncı oyun hakkında, oyunun Amerika Birleşik Devletleri üzerinden oynanacağını ; New York, Los Angeles ve Miami gibi devasa büyüklükteki şehirlerin oyuna entegre edileceğini söyledi. Oyuncuların kafalarında ise şöyle bir soru var ; daha önce Need For Speed : The Run ve The Crew yapımlarında Amerika Birleşik Devletleri haritası kullanılmıştı ancak Amerika haritası – özellikle The Crew oyununda – oldukça kısıtlanmış bir şekilde oyunculara sunulmuştu. The Crew yapmında İki saatten az bir sürede bitirilebilen harita, GTA VI’da da böyle olacak mı merak konusu.
2020 yılında geçmesi öngörülen oyunun yapımcısının, açık dünya oyunlarında usta olan Rockstar Games olduğunu düşünürsek böylesine küçük boyutta bir  haritanın olacağını düşünmek imkansıza yakın olarak gözüküyor.


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir