HTC 10 için Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu


Geçtiğimiz kısa sürede Google, Nexus ve Android One kapsamı cihazları için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamaya başlamıştı. Bundan kısa süre sonra ise Sony, güncelleme alacak cihazlarını duyurmuştu. Şimdi de HTC, daha önce duyurduğu güncelleme alacak cihazları için tarih verdi.
Geçtiğimiz Haziran ayında firma HTC 10, One M9 ve One A9 modellerinin güncelleme alacağını bildirmişti. Şimdi ise HTC 10’un güncelleme takviminide bizlerle açıkladı. Verilen bilgiye göre HTC 10, bu yılın son çeyreği içerisinde yani Ekim-Kasım-Aralık döneminde güncellemeyi alacak. Bu modelin sonrasında ise One M9 ve One A9 güncellenmeye başlayacak.
CqpzUCIXgAQSkQQ
Muhtemelen Ekim-Kasım döneminde güncellemeye kavuşacak olan HTC 10’u One M9 ve One A9 takip edecek ancak onlar için bir tarih verilmemiş, zira 2017’ye de sarkabilirler. Bununla birlikte One M8 modeli içinde herhangi bir bilgi verilmiş değil. Kullanıcılar ise One M8’in güncelleme alması gerektiğini söylüyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir