HTC, Re Grip Akıllı Bilekliğini Tanıttı


MWC 2015 fuarındaki HTC lansmanın da tanıtılan One M9 ardından sürpriz olarak akıllı bir bileklik olan Re Grip‘i tanıtan HTC dikkatleri üstüne çekebilmeyi başardı. Aslına bakarsanız One M9’dan daha fazla heyecan yarattı diyebiliriz. Çünkü One M9 sızıntılar ile uyuşmasıyla heyecan yaratamamıştı.
RE grip
Tasarımsal anlamda göze çok hoş gelen bir yapıya sahip olan cihaz 1.8” 32×160 piksel çözünürlüğünde P-OLED ekrana sahip. Kullanım şekri daha çok spor yapanlara yönelik diyebiliriz çünkü atılan adım, uyku düzeni, yakılan kalori gibi değerleri gösteriyor. GPS bağlantısı da olan bileklik 100 mAh boyunda bir bataryaya sahip. GPS açık olduğunda 5 saat bir kullanım sunabilen cihaz kapatıldığı takdirde 2 gün gidebiliyormuş. IOS 7.0 ve Android 4.3 üstü sürümlerde kullanılan modelde Windows platformuna destek verilmemiş. IP 57 sertifikasına sahip olan RE Grip önümüzdeki aylarda satışa sunulacak fiyatı ise 199$ olarak belirlenmiş.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.