HTC U11 Plus, 2 Kasım'da Resmen Tanıtılıyor


Hadi bu sefer?

HTC, bir süre evvel yeni telefonunun geleceği tarihi açıkladı. Açıkça HTC U11 Plus‘ın geleceğini firma doğrulamamış olsa da daha önceki sızıntılar ve söylentileri göz önüne aldığımızda telefonun firmanın duyurduğu tarihte tanıtılmasına kesin gözüyle bakıyoruz.
HTC, 2 Kasım tarihinda düzenleyeceği etkinlikte U11 Plus’ı duyuracak ancak isterseniz gelin bundan evvel telefonun sızan bilgilerine bir bakalım. Öncelikle bu telefon, HTC’nin yapmış olduğu en şık telefon olabilir. 2017 modasına ayak uydurarak ince çerçeveler ve 18:9 ekran formatıyla karşımıza çıkmasını beklediğimiz telefonda 6 inçlik POLED ekran bulunacak.


Arka tarafında bir adet 12 MP ana kamera ve önce tarafında da 8 MP kameranın yer almasını beklediğimiz U11 Plus’a 4000mAh‘lık batarya enerji verecek. Elbette Snapdragon 835 ve 4/6 GB RAM bu telefonun da kalbini oluşturacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir