HTC U11 Yeni Güncelleme ile Artık 1080p 60 FPS Çekebiliyor


Hatice.

HTC’nin amiral gemisi U11, aldığı yeni bir güncelleme ile yeni bir yeteneğe kavuştu. Kısa bir süre önce yayınlanan 1.27.400.9 versiyon numarasına sahip olan ve yaklaşık 665 MB boyutunda olan güncelleme ile HTC U11 sistem geliştirmeleri, güvenlik güncellemesi ve 1080p 60 FPS video kaydı yeteneğine kavuştu.
Yazılım güncellemesi ile telefonların yeni yeteneklere kavuşması çok iyi bir şey ama açıkçası kafamı kurcalayan şey HTC U11’in neden kutudan bu özellik ile çıkmamış olması. Orta seviyede bile gördüğümüz bu yeteneğin böylesi güçlü bir cihazda standart olarak gelmesi gerekirdi. Ya da mühendisler eklemeyi unuttu.


Her neyse, HTC U11’in bu güncellemesi şimdilik Hong Kong modelinde mevcut ancak ilerleyen hafta ve aylarda diğer tüm modellere de bu güncellemenin geleceği belirtiliyor. Biraz sabretmeniz gerekecek.
#Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir