Huawei P Smart (2019) Zuhur Etti!


Huawei’nin orta seviyeye yönelik uygun fiyatlı telefon serisi olan P Smart ailesinin yeni üyesi ufukta göründü. Mevcut ülke şartlarına baktığımızda hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı ama performansıyla da memnun edecek modellerin önemi giderek artıyor. Huawei P Smart (2019) da bu alanda bir yere oturacak gibi.

Daha önceleri birkaç sızıntı ile gündeme gelen P Smart (2019) ilk defa Geekbench testinde POT-LX1 model koduyla göründü. Geekbench puanlarına baktığımızda bu yeni modelde Kirin 710 yongasının kullanıldığını fark ediyoruz, bu yonga Qualcomm tarafında Snapdragon 710’a tekabül ediyor.

Öte yandan Android 9 Pie sürümüyle geleceği de bu test ile bir nevi kesinleşen modelde 3/4 GB RAM, çift arka kamera gibi özellikler yer alıyor. Ocak ayında global olarak satışa çıkmasını beklediğimiz telefonun yine aynı dönemde ülkemize geleceğini tahmin edebiliriz.

#Kaynak; GizmoChina


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir