Karşınızda Moto Z2 Play


Motorola’nın Moto Z akıllı telefon ailesi yeni nesle adımını atıyor. Kısa süre önce duyurulan Moto Z2 Play, ayrıca inceliği ile dikkat çekiyor.

Motorola Moto Z2 Play, daha doğrusu firmanın Play telefonları gelecek amiral gemileri hakkında bizlere tasarımsal açından detayları gösteriyor. Yine premium orta seviyeyi hedef alan model, cihaza modülerlik katan ve farklı aparatlar ile desteklenmesini sağlayan Moto Mods standardını da yine destekliyor.
5.5 inçlik Full HD AMOLED ekran ile gelen Moto Z2 Play, gerekli olan gücünü Snapdragon 626 yongasından alıyor. Selefinde S625 yongası kullanılmıştı yani hem performans hem de enerji verimliliği noktasında çok büyük bir iyileşme söz konusu değil.
Bunun dışında 3 GB ve 4 GB RAM seçeneklerine sahip olan cihaz aynı zamanda 32 GB ve 64 GB depolama seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Cihazın depolama alanı microSD kart ile yükseltilebiliyor.
Android 7.1.1 Nougat ile gelen Moto Z2 Play, 12 MP Dual Pixel f/1.7 arka ve 5 MP f/2.2 ön kamera ile birlikte gelmekte. Arka kamera 1080p (60fps) ve 4K (30fps) video kayıtları yapabiliyor. Hızlı şarj destekli 3000mAh gücündeki batarya USB Tip C üzerinden şarj olurken cihaz sadece 5.9mm kalınlığa sahip.
Tüm bunların yanında Moto Z2 Play ile birlikte 4 yeni Moto Mods‘da geliyor. Bunlar cihaza kablosuz şarj desteği sunan, harici batarya taşıyan, JBL ses sistemi ve bir gamepad’den oluşuyor.
Moto Z2 Play önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak. 4 GB RAM + 64 GB depolamaya sahip modelin fiyatı 499 Dolar olarak belirlenmiş.
Kaynak: Motorola


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir