LG den CES 2017 Şovu, Kağıt İnceliğinde TV'ler


CES 2017 şovları devam ederken, LG en güçlü olduğu alan olan televizyon modellerinden yeni modellerin sunumunu yaptı. Oled ve 4K olan yeni televizyonların arasında öyle bir model vardı ki bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
LG Signature (imza) W serisi olarak adlandırdığı yeni serisinde tam olarak 2,57 mm inceliğe sahip televizyonlarla teknoloji şovunu yapmış oldu. Ekranın inceliğinden dolayı LG: “LG OLED Wallpaper TV” olarak adlandırıyor. Özelliklerde en öne çıkan tabi ki incelik. Peki buna nasıl kablo bağlayacağız sorusu akıllara gelebilir. Televizyon duvara manyetik tutucularla tutturuluyor. Altındaki ses ünitesi diyebileceğimiz bir birime ince bir kabloyla bağlanıyor ve böylece TV üzerinde hiç bir port bulunmasına gerek olmuyor. Bütün iletişim TV ile altındaki birim arasında gerçekleşiyor. Alt tarafındaki birimde bütün portlar ve dahili hoparlörler bulunuyor.
Tabi bunlarla da kalmıyor Bu televizyonu aldığınızda evinize sadece incecik bir TV ile gitmiş olmuyorsunuz. Aynı zamanda güncel tüm teknolojileri de elde etmiş oluyorsunuz. Aşağıdaki videoda LG tanıttığı yenilikleri ve Bu yeni Signature W serisi TV’leri görebilirsiniz.
Kaynak


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.