LG G Flex 3 Hakkında Tüm Bilgiler Sızdırıldı


LG, kavisli ekran serisi olan Flex modellerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Gelen haberlere göre G Flex 3‘ün fiyatı dahil tüm teknik detayları sızdırılmış durumda. 2016 yılının Mart ayında çıkışının yapılması planlanan cihaz 500$ fiyat etiketine sahip olacak. (Daha çıkışına 7 ay var, bu nasıl sızıntı?)
LG-G-Flex-dat-curve (780 x 423)
G Flex 3 tasarımsal çizgisini koruyacak ancak artık metal gövdeye geçiş yapılacak. Premium bir his yaratacak olan modelde arkada bulunan güç tuşuna bir de parmak izi okuyucusu konumlandırılacak. G Flex 2’ye göre ekran boyutunu 6” seviyesine çıkaran LG aynı şekilde ekran çözünürlüğünü de 2K seviyesine taşıyor ve kavis özelliği korunuyor.

LG-G-Flex-vs-Samsung-Galaxy-Round-Quick-Look-Hands-on-AA-7-of-11 (600 x 337)
Resimler temsilidir.

G Flex 3 diğer teknik detayları ile de göz doldurmayı başaracak gibi. Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 820 ve en güçlü grafik birimi Adreno 530‘u kullanacak olan G Flex 3 performans anlamında şimdiden vaatlerini ortaya koyuyor. Bunun dışında 4GB LPDDR4 RAM, 32GB depolama alanı, 20.7MP arka kamera ve 8MP selfie kamerasının bulunduğu cihaza 3500 mAh boyutunda batarya güç verecek. Cihazın çıkışına daha 7 ay var, o yüzden bu detaylarda bir iki değişiklik olabileceğini belirtelim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir