LG G4 için Android 6.0 Marshmallow Yenilendi!


Geçtiğimiz aylarda LG, G4 modeli için ülkemizde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vermeye başlamıştı. Bunun haberini sizlere aktarmıştık ancak güncelleme yapanlarda bir çok hata meydana geldiği ortaya çıkınca LG, güncellemeyi bir süreliğine geri çekmişti.
1451821069_v20a
Çok kısa süre önce ise LG G4 için yenilenmiş Android 6.0 Marshmallow güncellemesini firma tekrardan vermeye başladı. Güncellemede yaşanan hataları gideren LG, güncelleme içeriğini ekstra bir şey katmamış. V20c program versiyonuna sahip güncellemeyi LG Bridge programı sayesinde telefonunuza yükleyebilir veya güncellemenin OTA üzerinden verilmesini bekleyebilirsiniz. LG G4’ü Bridge ile nasıl güncelleyeceğim diyorsanız sizin için yaptığımız rehbere bir göz atmanızda fayda var;


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

8 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bende yenı yaptım guncellemeyı radyo war ses gelmıyor acaba neden kaynaklanıyor duzeltme sansımız warmı

  2. siz bu yukardaki resimlerin G4 güncelleme resimleri olduğuna emin misiniz G4 e 20 C gelmiş pehhhhhhhhhhhhh

  3. LG’nin de hakkını teslim etmek lazım. Herkes yerden yere vuruyor. Ben de G4 ümü son sürüm olan version 20C’ye güncelledim ardından bir de fabrika ayarlarına döndürdüm. Bu işlemi LG Türkiye bizzat önerdi. Sıkıntı yok. Şarj akıyor doğru ama zaten böyle 2K ekranı olanbir telefonda bu çok normal. Bataryamı neler bitiriyor kısmına bir bakın göreceksiniz. LG G4 den çok memnunum. Bence tam bir amiral gemisi… Güney Koreli LG ilerleyen haftalarda eminim 5.1.1 sürümündeki gibi bu sürümü de 6.1.1 lere taşıyarak olgun bir sürüm haline getirecektir… Sevgiler.

  4. Arkadaşlar guncellemeyi yuklemeyin.anakartta arızaya neden oluyor. Yükledikten 1 hafta sonra cihaz donmaya kasilmaya başladı. Kendi kendine açılıp kapandı. 10 ocakta media markta verdim. Ertesi gün ankara firat elektronik teknık servise gönderdiler. Cihaz bu kaç gün detaylı testte bekledikten sonra bugün aradım. Cihazın anakarttan dolayı değişime girdiğini söylediler. Sonuç; siz siz olun android 6.0 yuklemeyin.cihaz süper, fakat güncelleme güzelim cihazı mahvetti.

    1. Cihazınızın değiştirmeleri iyi olmuş. Bazı kısımda gerçekten hiçbir problem yok, bazılarında ise bu tarz problemler olabiliyor.

  5. Arkadaşlar bugün başka bi düzeltme güncellemesi geldi V20d . bunu güncelleyen var mı

    1. Ben güncelledim 34 mblik bir guncelleme. Pil konusunda yararli olmuş .