LG V10 için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı


Güney Koreli üreticinin standartların dışında yeni bir şeyler denediği LG V10 modeline sonunda Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi.

LG V10‘un piyasaya çıkmasının üzerinden iki yıl geçmiş olsa da firma cihazına olan desteğini sürdürüyor, sürdürmeli de. Kısa süre önce LG V10 için resmi olarak açıklanan Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtımı başladı. Fakat, bu güncelleme şimdilik sadece Güney Kore sınırları içerisinde erişime açılmış durumda ancak kısa süre içerisinde güncelleme diğer ülkelere de gelecektir.
Yazılım versiyonu v30d olarak gelen güncelleme, çeşitli iyileştirmeler ve elbetteki Nougat’ın yanı sıra elden geçirilmiş UX 5.0 arayüzüne sahip durumda. Öte yandan Nougat’ın getirdiği yenilikler yine cihazda yer alacak.
Son olarak, LG V10 için çıkan güncelleme F600L, F600K, ve F600S modeller için çıkmış ve LG Bridge üzerinden yüklenebilir durumda.
Kaynak; 12


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.