LinkedIn, Windows 10 Uygulaması Yayınlandı | Dijitaller

LinkedIn, Windows 10 Uygulaması Yayınlandı


Profesyonel sosyal ağ

LinkedIn, bugün resmi Windows 10 uygulamasını Mağaza’da yayınladı. Microsoft’un sahibi olduğu profesyonel sosyal ağ böylece Windows 10’a daha entegre olacak, mesela başlat menüsünde yer alması, canlı kutucuk desteği veya anlık bildirimler gibi.

LinkedIn’in Windows 10 uygulamasıyla yapabilecekleriniz sosyal ağın web sürümünde yapabilecekleriniz ile aynı. Yani profil düzenleyebilir, gelen kutunuza bakabilir, yayınlanan içerikleri okuyabilir ve bunun gibi daha bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Microsoft, Aralık ayında 26.2 milyar dolara satın aldığı LinkedIn’i ekosistemine derinden entegre etmeye çalışıyor. Outlook ve Office hizmetlerine entegre edeceğini duyurduğu LinkedIn’in profesyonel tarafta ciddi bir kitlesi bulunuyor. Dünya çapında 200 ülkede 500 milyon kullanıcıya ulaştığını açıklayan LinkedIn’in Windows 10 uygulaması bugün mağazadaki yerini aldı.

Eğer uygulama sizde görünmüyorsa merak etmenize gerek yok, biraz beklemeniz yeterli. Öte yandan yayınlanan uygulama beraberinde 22 dil desteğini de getiriyor. Desteklenen diller ise şöyle; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Çince (basitleştirilmiş), Arapça, Danca, İtalyanca, Hollandaca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Türkçe, İsveççe, Çince (geleneksel), Çekçe, Endonezya Dili, Tayca, Malayca ve Romence.

Kaynak; Microsoft

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LinkedIn, Windows 10 Uygulaması Yayınlandı

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz