LinkedIn, Windows 10 Uygulaması Yayınlandı


Profesyonel sosyal ağ

LinkedIn, bugün resmi Windows 10 uygulamasını Mağaza’da yayınladı. Microsoft’un sahibi olduğu profesyonel sosyal ağ böylece Windows 10’a daha entegre olacak, mesela başlat menüsünde yer alması, canlı kutucuk desteği veya anlık bildirimler gibi.
LinkedIn’in Windows 10 uygulamasıyla yapabilecekleriniz sosyal ağın web sürümünde yapabilecekleriniz ile aynı. Yani profil düzenleyebilir, gelen kutunuza bakabilir, yayınlanan içerikleri okuyabilir ve bunun gibi daha bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Microsoft, Aralık ayında 26.2 milyar dolara satın aldığı LinkedIn’i ekosistemine derinden entegre etmeye çalışıyor. Outlook ve Office hizmetlerine entegre edeceğini duyurduğu LinkedIn’in profesyonel tarafta ciddi bir kitlesi bulunuyor. Dünya çapında 200 ülkede 500 milyon kullanıcıya ulaştığını açıklayan LinkedIn’in Windows 10 uygulaması bugün mağazadaki yerini aldı.
Eğer uygulama sizde görünmüyorsa merak etmenize gerek yok, biraz beklemeniz yeterli. Öte yandan yayınlanan uygulama beraberinde 22 dil desteğini de getiriyor. Desteklenen diller ise şöyle; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Çince (basitleştirilmiş), Arapça, Danca, İtalyanca, Hollandaca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Türkçe, İsveççe, Çince (geleneksel), Çekçe, Endonezya Dili, Tayca, Malayca ve Romence.
Kaynak; Microsoft


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir