Microsoft 6 Ekim Etkinliği Özeti


Merhabalar,
Bugünkü videomuzda 6 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşen Microsoft etkinliğinde öne çıkan önemli notları sizler için aktarıyoruz. Windows 10 hakkında istatisklerle başlayan etkinlik, Lumia 950 ailesi, Microsoft band, Surface pro 4 ve Surface book ile devam etti. Gerçekten oldukça şık cihazlar tanıtan Microsoft, Windows 10 gereken atağı yapacağını bir kere daha göstermiş oldu. Her ne kadar ülkemizde dağıtımı bir hayli sıkıntılı olsa da bu cihazları artık bizlerde ülkemizde görmek istiyoruz.
Keyifli seyirler.

 


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Surface Pro 4 16GB Ram ile GELMİYOR 16 GB Ram’e kadar YÜKSELTİLEBİLİYOR. 899 dolarlık modelde 4 GB Ram var. Ayrıca SurfaceBook için LOL’e örnek vermek çok komik olmuş. Bugün LOL’ü neredeyse her dahili grafik kartı kaldırıyor ki SurfaceBook GTA 5 kaldıracak seviyede bir cihaz. Detaylara dikkat etmek lazım.

    1. Merhaba, öncelikle Surface Pro 4 tanıtımınında cihaz hakkında tüm detayların verilmediğini ve biz etkinlik bitmeden sizlere bu cihazlar hakkında ki haberleri sunduğumuzu belirtmek isterim. Sonuç olarak tüm detayları bilmediğimiz için bu şekilde ufak tefek hatalar yapmış olabiliriz. Eğer istenirse 16GB bellekli varyasyonda alınabiliyor, 16GB belirtirken varyasyonların olduğunu bildiğinizi varsaydık da diyebiliriz. Zira diğer eski Surface cihazlarda da bu şekilde bir donanım seçimleri vardı. 🙂 Kısacası işin aslı biraz yanlış anlama diyebiliriz. Bizleri takip edip, hatalarımızı söylediğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler.. (Oyun konusunda Macbook Pro’ya göre ufak bir kıyaslama amaçlı yazdık, daha iyi olduğunu belirterek)