Microsoft'tan Yeni Bir Windows 10 Telefon Geliyor | Dijitaller

Microsoft’tan Yeni Bir Windows 10 Telefon Geliyor


Enteresan

Microsoft’un akıllı telefon pazarında çuvalladığını artık açıkça söylememizin herhangi bir zararı yok. Bu, herkesin bildiği bir gerçek. Fakat, Microsoft’a göre iş burada bitmemiş olabilir. Thurrott.com yönetici editörü Brad Sams’in paylaştığı bilgilere göre Microsoft, yeni bir Windows 10 akıllı telefon üzerine çalışıyor olabilir.

Ancak bu noktada, Sams, geliştirilen cihazın bir telefon mu yoksa bir tablet mi olacağından emin değil. Ancak bunun Premium seviyede bir cihaz olacağını düşünüyoruz.

Evet, şuan düşündüğün şeyi biliyoruz. Muhtemelen bunun Surface Phone olduğunu düşünüyorsun. Brad Sams üstüne basarak bu cihazın Microsoft’un Surface bölümünün bir parçası olmayacağını belirtiyor. Ama önemli bir ipucu var, büyük olanından. Yeni cihazın başındaki ismin Microsoft HoloLens’de önemli role sahip olan  Alex Kipman olacağı söyleniyor.

Dolayısıyla bu söylentiler yeni cihazın Arttırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR) tarafından önemli bir hamle ile gelebileceğini gösteriyor. Ek olarak yeni cihazın yüksek fiyattan ve Windows 10 ARM sürümüyle 2018’de gelmesi bekleniyor. Eğer cihaz AR ve VR desteğine sahip olursa yeni modelin kurumsal tarafa da hitap edebileceği gerçeğini de gözardı etmemek gerekir. Yeni detaylar çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.

Kaynak; Phonearea

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft’tan Yeni Bir Windows 10 Telefon Geliyor

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz