OnePlus 2'ye Ait Görüntüler Ve Kullanıcı Deneyimi Paylaşıldı


Resmi lansmanı yarın yapılacak olan OnePlus 2‘nin teknik detayları ve net görüntüleri bir beta kullanıcı tarafından sızdırıldı. İlk modelin tasarım anlayışını devam ettiren model tasarımda bir iki ufak dokunuşlar yapmış. Gündemde ilgi görmesi model hakkında merak seviyesini arttırıyor ancak beta kullanıcısının yorumlar pekte olumlu değil.
OnePlus-2-leaked-images (2) (1600 x 1152)
Ön yüze eklenen parmak izi okuyucusu telefona ayrı bir hava katmış. Arka tasarım ise çok iyi değil ancak özel arka kapağı elde güzel bir hissiyat bırakacağa benziyor. Beta kullanıcısı paylaştığı gözlemleri telefon hakkında çok olumlu değil, yeni Oxygen OS, sistem hataları ve eksiklikleri, parmak izi okuyucusunda hassasiyetin çok iyi olmamasını eleştiren kullanıcı ilk modeli daha tercih edilebilir buluyor. Ayrıca beta kullanıcı modelde OIS kameranın olduğunu ancak kameranın Sony sensör olmadığını belirtmiş.
OnePlus-2-leaked-images (1) (1600 x 1070)
Ayrıca modelin Snapdragon 810 v2.1, 4GB RAM, USB Type-C, 5.5” 2K ekran, çift SIM kart gibi özelliklerinin olması bekleniyor. Yeni Oxygen OS ve Android 5.1.1 ile gelecek olan modelin 3GB RAM ve Full HD ekranlı hafifletilmiş bir modelinin olacağı yönünde iddialarda var ancak bu firma tarafından onaylı değil. Cihaz tanıtıldığında sizlere en net bilgileri sunacağız. OnePlus-2-leaked-images (1600 x 768)
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.