Five Nights at Freddy's Filmi Geliyor


Gişe başarısı çok iyi olan veya popüler filmlerin sıkça oyunlarının mobil platformlarda boy gösterdiğine şahit olmuştuk. Fakat Five Nights at Freddy’s ise tam tersi bir başarı göstererek kendi filminin yapılmasını sağlıyor.
Windows Phone, iOS ve Android platformlarında olan oyun 3 oyunu ile çok büyük bir başarı yakalamıştı. Yapımcısı aslında oyunu geliştirirken çocuklar için eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir oyun amaçlamıştı fakat geliştirici Scott Cawthon tasarım açısında iyi olmadığından ayıcıklar bayağı bir ürkütücü olmuştu. Yola eğlenceli oyun yapmak için koyulan Scott Cawthon yanlışlıkla korku oyunu yapar ve oyun kısa zamanda çok popüler bir yapım haline gelir.
screen520x924 (520 x 293)
Bu ilginçlik dolu oyun hikayesi sanırsam Warner Bros‘un da hoşuna gitmiş olmalı ki oyunun film haklarını satın aldı. Scott Cowthon el sıkışan Warner Bros filmin senaryosunun hazırlandığını ve ortaya ilginç bir korku filmi koymaya çalıştıklarını söyledi. Filmde hangi oyuncuların yer alacağı şuan açıklanmış değil ama bu ilginçlikler ile dolu oyunun filmi de son derece ilginç olacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir