OnePlus 6T Üç Kamera Kurulumuyla ve 5G Desteğiyle Gelebilir!


OnePlus kırmızısı


OnePlus 6 öyle yada böyle güzel bir telefon olarak yaşantısını sürdürürken şimdilerde OnePlus 6T söylentileri ve sızıntıları gündeme gelmeye başladı. Son gelen bilgilere göre OnePlus 6T, tıpkı Vivo NEX’de olduğu gibi pop-up (açılıp-kapanan) ön kamera ile gelebilire.

Pop-up tasarımındaki ön kamera yavaş yavaş popüler oluyor gibi görünse de bazı eksikliklerinin olduğu gerçeği de yerini koruyor. Fakat bu sistem sayesinde gerçekten tam çerçevesiz ekran deneyiminin önü açılıyor. Ek olarak bu canavarın 5G desteği ile birlikte geleceği söyleniyor. Donanım tarafında ise Qualcomm’un uzun vadeli ortağı olarak OnePlus 6T’de Snapdragon 855 yongasını görmek de sürpriz olmayacaktır.

Dikkatimizi çeken bir diğer iddia ise OnePlus 6T’de yer alması beklenen üç arka kamera kurulumu. Huawei P20 Pro’da gördüğümüze yakın bir sistemi görebiliriz, ancak şimdiden bir tahminde bulunmak zor.

Yazımızın sonuna gelirken OnePlus 6T’nin bu yıl içerisinde lanse edilmeyeceğini aktaralım, en azından elde edilen bilgiler şimdilik bunu gösteriyor. Tabii, Snapdragon 855 yerine mevcut yonganın kullanılmasına karar verilirse işler değişir, bekleyip göreceğiz.

#Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir