Orta Seviye LG Band Play Tanıtıldı


Yılın ikinci yarısı veya sonlarına doğru yeni bir amiral gemisi tanıtması beklenen LG, karşımıza Band Play modeli ile çıkıyor. Orta seviyeye konumlandırılan model rakiplerinden ekstra ses özellikleri ile ayrılıyor.
The-LG-Band-Play (1) (867 x 902)
1 watt gücündeki hoparlörüyle güçlü bir ses çıkışı sunacak olan model LG QuadBeat kulaklığı ile geliyor. Bu kulaklık LG G4’ün aksesuarları arasında yer alıyor. Diğer teknik detaylara geçecek olursak modelde 4 çekirdekli 64-bit destekli Snapdragon 410, 2 GB RAM, 720p 5” ekran, 16 GP depolama alanı ve 2300 mAh gücünde batarya mevcut. Kamera tarafında LG, ön yüzde 5 MP  sensöre yer verirken arkada 13 MP lazer fokuslu kameraya yer vermiş durumda.
Cihaz Android 5.1 ile gelecek olup kısa süre sonra Güney Kore’de satışa çıkacak. Fiyatı 359$ olarak belirlenmiş durumda. Fiyatını biraz yüksek bulduğumuzu söylemekte fayda var.
 
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir