Pokemon Avı Başlasın! Pokemon Go Android ve iOS için Çıktı


Dünyada en bilindik çizgi filmlerden biri olan Pokemon, milyonlarca hayrana sahip. Nintendo tarafından geliştirilen ve sizi Pokemon avcısı yapacak olan oyun Pokemon Go ise nihayet çıktı. Uzun bir süredir merakla beklenen oyun Android ve iOS işletim sistemleri için çıkışını gerçekleştirdi ve şimdiden büyük bir ilgiyle karşılandı.
Pokemon Go esasında Arttırılmış Gerçeklik üzerine kurulu bir oyun. Pikachu, Venusaur, Charizard ve Squirtle gibi pek çok pokemonun gerçek dünyada sizleri beklerken sizin tek yapmanız telefonunuz kamerasıyla onları Ash gibi yakalamanız. Şimdilik ne yazık ki Dünya genelinde kullanıma sunulmamış olan Pokemon Go sadece Yeni Zellanda ve Avustralya’da kullanıma sunulmuş durumda. Nintendo ise diğer ülkelerin biraz daha beklemesi gerektiğini söylüyor. Eğer beklemeden oyunu denemek istiyorsanız .APK olarak indirip telefonunuza kurabilirsiniz ancak bunun cihazınıza zarar verebileceğini belirtmem gerek.

Pokemon Go APK İndir


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir