Recep İvedik 5, Gişede Rekorlar Kırarak Başladı!


Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan Recep İvedik 5, geçtiğimiz hafta Perşembe günü itibariyle sinema salonlarındaki yerini almaya başlamıştı. 1400 sinema salonunda beyaz perdeye aktarılan Şahan Gökbakar’ın başrolündeki Recep İvedik 5, beklendiği gibi rekorlar kırarak açılışını gerçekleştirdi.
Hali hazırda Perşembe günü de dahil olmak üzere  1.890.410 biletli seyirci tarafından izlenen Recep İvedik 5, tüm zamanlar açılış rekorunu kırmayı başardı. Rekorun eski sahibi serinin bir önceki filmiydi. Bununla birlikte sadece hafta sonunda 1.646.846 kişi tarafından izlenen yapım, en iyi hafta sonu açılışı, açılış hafta sonunda cumartesi günü seyirci rekoru ve açılış hafta sonunda pazar günü seyirci rekorunu da kırmış durumda.
Öte yandan filmin şimdiki hedefi ise tüm zamanların en çok izlenen filmi olmak. Hali hazırda bu rekor 7.369.098 seyirci ile serinin bir önceki filmi yani Recep İvedik 4’e ait durumda. Bakalım ilerleyen günlerde bu rekor da kırılabilecek mi hep birlikte göreceğiz.
(Filmi gidip izlemiş biri olarak şunu belirtmeliyim; Film son dönemde izlediğim en komik ”yerli” filmler arasında ilk üçte diyebilirim. Küfürün olmadığı ancak argo ve mizahın son derece zorlandığı bu filmi izlemenizi tavsiye etmekle beraber küçük çocuğunuza izletmemenizi de naçizane öneririm. Şimdiden iyi seyirler, böhöhö)

Kaynak; BoxOffice Türkiye


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir