Samsung Galaxy E5 İçin Lollipop 5.1.1 Güncellemesini Yayınladı


Samsung‘un orta segment telefonu olan Galaxy E5 kısa süre önce Lollipop 5.1.1 sürümüne kavuştu. Genel olarak baktığımızda güncellemenin geç geldiğini görüyoruz bunun başlıca nedeni Samsung tarafında ki cihaz sayısının fazlalığı. Tabi geç gelen güncelleme hiç gelmemesinden iyidir.

Galaxy E5 için yayınlanan güncelleme şuan için Hindistan ve Rusya sınırları içerisinde geçerli. Güncellemenin kısa süre içerisinde diğer ülkelere verilmeye başlanacağını biliyoruz ancak Türkiye için güncelleme bir muamma. Bildiğiniz gibi Note 3‘e verilen güncelleme Türkiye’ye 6 ay sonra gelmişti. Bu bağlamda umuyoruz ki Galaxy E5 böyle bir durum bizlere yaşatmaz. Bunun dışında günceleme boyutu 744.06 MB seviyesinde. Güncelleme ile gelen en büyük yenilik yeni TouchWiz kullanıcı arayüzü diyebiliriz. Ayrıca güncelleme stabilite ve performans artışı vaat ediyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir