Haftalık Uygulama Tavsiyesi #3 – Havalar da Soğudu


Haftalık uygulama tavsiyesi yazımızın 3. haftasında sizler için harika bir oyun tavsiyemiz ve havalarında yavaştan bozmasıyla dışarıda ki güneşe aldanıp çok kalın giyinmeyip sonra da üşüten ben gibiler için harika bir hava durumu uygulaması tavsiyemiz var.

Sizler de uygulama mağazanızı açtıysanız hemen başlayalım.

swamp-attack-on-the-app-store-copy

Swamp Attack

Swamp Attack (bataklık saldırısı), adından da anlaşılabileceği gibi bizim bataklığımıza saldıran yaratıkları silahlarımızla, dinamitlerimizle ve bilimum alet edevatlarımızla yok etmeye çalışıyoruz. Elimizde sınırsız mermisi bulunan bir pompalı tüfeğimiz var. Onun dışında diğer silahlara mermi ve molotof dinamit buz dolabı gibi yardımcı ürünleri marketten alıyoruz. Ama mı? gayet basit evimizi koruyoruz. Sıkıcı gibi görünse de kolay para kazanmanızı sağlaması ve kazandıktan da kolay bir şekilde harcattıran bir yapıya sahip olan oyun beğenimizi kazanmayı başardı.
Belirtmeden de geçmeyelim oyunumuz Türkçe.
swamp-attack
andoid-indir appstore-indir
weather-live-local-weather-forecast-warnings-on-the-app-store

Canlı Hava Durumu

Bildiğiniz gibi kış aylarına çok yaklaştık ve biz de sizler için bir hava durumu uygulaması seçmek istedik. Ücretli bir uygulama olsa da ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Uygulamaya gelecek olursak iOS tarafında bildiğiniz gibi bildirim sistemi sıkıntılı, bu uygulama eskiden beri bu sistemde bir açık bulurcasına bu işi halletmiş. Kırmızı renkli görünen bildirim sayısını hava sıcaklığı olarak ayarlamışlar.
Uygulama içine girdiğinizde ise; 4 farklı arayüz seçimi, haftalık ve gün içi hava durumu tahminleri mevcut. Bunlara ek olarak o anki havanın durumuna göre arka planda da animasyonlu görüntü mevcut. Ayrıntı olarak havadaki nem oranı, basınç, sıcaklık, gün doğumu ve batımı, yağmur ihtimali… gibi bir çok ayrıntı var.
canli-hava-durumu
Uygulamanın ücretli olan versiyonu Android tarafında şuan 0,59₺ ve Apple tarafında şuan 7,99₺. Ancak ben aldığımda iOS tarafında da uygulama 0.59₺ ye düşmüştü. Yine düşme ihtimali de var düşmeme ihtimali de. Ancak ücretsiz hali de reklamları sorun etmeyenler için iyi bir seçenek. En azından deneyip alma şansını sunmaları güzel.
andoid-indirappstore-indir


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir