Samsung Galaxy J2 Pro (2018) Görselleri Zuhur Etti


Her sene böyle

Son zamanlarda gördüğünüz üzere Samsung artık her yıl çok fazla akıllı telefon modeli çıkarmıyor fakat hala her bütçeye uygun akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de Galaxy J serisi. Firma yakında bu serinin yeni modeli olan Galaxy J2 Pro (2018)’i duyurmaya hazırlanıyor ve şimdiden telefonun render görselleri ortaya çıkmış durumda.
Galaxy J2 Pro (2018), 143.1 x 72.2 x 8.6 mm ebatlarında olması bekleniyor ve ayrıca 5 inç boyutunda ve muhtemelen 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde de bir AMOLED ekran ile karşımıza gelecek. Görsellerden de anlaşılacağı üzere telefon yine plastik kasaya sahip ki bu doğal. Ancak önceki modellere göre daha şık görünüyor.
Donanım tarafındaysa 2 GB RAM ve Qualcomm’un giriş-orta seviyesindeki yongası Snapdragon 430 işlemcisini göreceğiz. Android Oreo 8.0 ile çıkmasını beklediğimiz telefon 2018 yılının başlarında çıkışını yapacaktır. Fiyat olarak ise 150 dolar dolaylarında olmasını ancak bu rakamı aşmamasını bekliyoruz.
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir