Samsung Galaxy S8 Ailesi 6 GB RAM ve 256 GB Depolama ile Gelebilir


Bu yılın artık son demlerini yaşarken gözler 2017 yılını ve gelecek yeni teknolojik cihazlara çevrilmiş durumda. Şu aralar belkide en çok beklenen cihazlardan biri olan Galaxy S8 ise 2017’nin ilk çeyreğinde muhtemelen tanıtılacak. Haliyle tanıtımına az bir süre kala sızıntı diye tabir edilen bilgiler oldukça çoğaldı.
Gelen tüm bilgilerin ışığından Galaxy S8 ailesinin kendine özel yapay zekaya sahip bir sanal asistan ile gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte cihazda Qualcomm’un Snapdragon 835 yongasının yer alması kuvvetle muhtemel, hatta kesin gözüyle bakılabilir. Bunların dışında ekranının da basınca duyarlı olabileceği yine söylenenler arasında.
galaxy-s7_shortcut_kv_hand
Son gelen bilgiler ise gelecek Galaxy’nin 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı yönünde. Yüksek depolama alanı bizlere aslında bir yandan da microSD girişinin olup olmayacağını sorgulatıyor doğrusu. Eğer minimum düzeyde Samsung, 64 GB depolama sunarsa microSD’ye pekte ihtiyaç kalmıyor ancak bunlar benim şahsi görüşüm. Öte yandan 6 GB RAM’de çoklu işlem bakımından çok daha faydalı olacaktır. Fazla belleğin zararı yoktur en azından.

Haberde kullanılan görseller S7 Edge’e aittir.

Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir