Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi 1 Hafta Ertelenebilir


Bildiğiniz gibi Galaxy S8’in tanıtım tarihi olarak 29 Mart’ta gerçekleşecek UnPacked etikliği, cihazın çıkış tarihi olarak is Nisan ayı açıklanmıştı. Ancak küçük bir sarkma olabilir.

Samsung’un yeni canavarı Galaxy S8 için sayılı günler kaldı. Yaklaşık 22 gün sonra resmen tanıtılacak cihaz şimdiye kadarki en güzel Galaxy olmaya aday. 29 Mart tarihinde tanıtılacak cihaz için 21 Nisan tarihi pazara iniş zamanı olarak belirtiliyordu. Fakat Evan Blass’ın (@Evleaks) son paylaşımına göre cihazın çıkış tarihinde 1 hafta gecikme yaşanabilir.

Dolayısıyla 28 Nisan’da çıkabilecek cihazın neden bir ertelemeye maruz kaldığını bilmiyoruz zira Samsung tarafından bir açıklama paylaşılmış değil. Bununla birlikte erteleme nedeninin Snapdragon 835 ve  Exynos 8895 yongalarındaki düşük verimliliği olabileceği söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

  • Galaxy S8 (5.8 inç) Galaxy S8 Plus (6.2 inç)
  • Exynos 8895 ve Snapdragon 835
  • 4 GB RAM 64 GB depolama
  • 12 MP arka kamera
  • 3,250mAh (S8) ve 3,750mAh (S8 Plus) batarya


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir