Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Fiyatını Büyük Oranda Düşürdü


Samsung’un yeni akıllıları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, daha piyasaya adımını atar atmaz ciddi oranda fiyat indirimine maruz kaldı. Yeni fiyatlar ile eski fiyatlar arasında ciddi fark var.

Bugün yani 21 Nisan tarihinde tüm dünyada aynı anda satışan sunulan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Samsung radikal bir karar alarak cihazların fiyatlarında indirime gittiğini açıkladı. Cihazların Türkiye lansmanında Galaxy S8 için 4.399 TL ve Galaxy S8+ için ise 4.999 TL fiyat etiketi belirleyen Samsung, fiyat indirimi kararını tüketicilerden aldıkları geri bildirimler doğrultusunda aldıklarını belirtiyor.
Cihazların yeni tavsiye edilen satış fiyatları ise şöyle oldu;
Galaxy S8 : 3.999 TL
Galaxy S8+ : 4.499 TL
Açıkçası bu fiyatlar bile günümüz Türkiye’si koşullarında oldukça yüksek bir seviyeye tekabul ediyor ancak model bazında 400 ve 500 TL’lik bir indirim de azımsanmayacak ölçüde. Eğer Galaxy S8 ailesi için yanıp tutuşmuyorsanız birkaç ay daha beklemenizi tavsiye ederim zira fiyatlar biraz daha düşecektir.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.