Samsung Galaxy Tab S 8.4 ve Galaxy A3 için Lollipop Güncellemesine Başladı


Samsung ilk olarak Tab S 10.5’e verdiği Android Lollipop güncellemesini şimdi Tab S 8.4‘e de vermeye başladı. İlk olarak Kore‘de güncellenmeye başlanan model Lollipop’un 5.0.2 sürümüne güncellendi. Güncelleme Tab S 8.4 Wifi modeli için yayınlandı ve yapılan açıklamaya göre tüm Tab S 8.4 kullanıcılarına bu güncelleme gelecek. Android Lollipop 5.0.2 cihazda performans artışı ve görünümde ufak farklılıklar katacak. Daha önceleri kullanıcılar Samsung’u tabletlere güncellemeyi çok geç vermesi ile eleştirmişti.
galaxy_a3_lollipop502 (900 x 480)
Ayrıca geçtiğimiz gün Samsung’un Galaxy A3 modeline de Android Lollipop 5.0.2 güncellemesini verdi. Bilindiği üzere A serisi daha yüksek kaliteli malzemelerden üretilmişti. Samsung bu serinin tümüne güncelleme sözünü vermişti bu bağlamda ilk güncellenen cihaz Galaxy A3 oldu. Güncellemeye şuan için Rusya‘da başlansa da kısa sürede diğer ülkelerdeki modellerin de güncelleneceği söylendi.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir